Informācija par piegādi

Mēs veicam piegādes visā pasaulē!

Ātrie piegādātāji, uzticamie pakomāti, bezmaksas preču saņemšana Creative Pillow birojā un daudzi citi bonusi!

Mēs piegādājam pasūtījumus visā pasaulē ātri un precīzi, lai Jūsu ekskluzīvie pirkumi un davanas nokļūtu pie Jums tieši laikā.

Neaizmirstiet! Visas preces ir rokāmdarinātas speciāli priekš Jums, tāpēc dažreiz pēc Jūsu pasūtījuma ir nepieciešams laiks preces izgatavošanai.

Lai Jums būsu ērtāk orientēties piegādes laikā, lūdzu, pievērsiet uzmanību mūsu nelielam izgatavošanas noteikumam:

 • Piegādes laikā nav iekļauts izgatavošanas laiks, jo absolūti visas preces tiek rokām izgatavotas.
 • Parasti ir nepieciešamas 1-3 darba dienas, lai izgatavotu Jūsu pasūtījumu.

Pasūti šodien - saņem šodien!

Ja gaidīt nevēlies vai tas vienkārši nav iespējams, un preci vēlies saņemt pēc iespējas ātrāk, tad dod ziņu un mēs mēģināsim kopīgi atrast risinājumu. Zvaniet: +371 200 23 634 vai rakstiet: my@pillow.lv.


Piegādes veidi:


 • Pašsaņemšana Rīgā

  (Latvija, Rīga)

  Jūs varat patstāvīgi saņemt pasūtījumu mūsu birojā Rīgā, Dzirnavu ielā 9.

 • Omniva

  (Latvijā, Lietuvā, Igaunijā)

  Piegādāsim jebkurā pakomāta Latvijā, Lietuvā, Igaunijā.

  Kā tas darbojas?

  Noformējot pasūtījumu norādiet piegādes veidu “Omnivia”, izvēloties vēlamo piegādes punktu.Kad Jūsu pasūtītā prece tiks piegādāta Omnivia norādītajā punktā, Jūs saņemsiet SMS ar kodu, kuru ir nepieciešams ievest automātā. Pasutījums ir jāsaņem 7 dienu laikā.

 • Pasta Stacija

  (Latvija)

  Piegāde tiek veikta uz 61 pakomātu Pasta Stacija visā Latvijā.

  Kā tas darbojas?

  Noformējot pasūtījumu norādiet piegādes veidu “Pasta Stacija”, izvēloties vēlamo piegādes punktu.Kad Jūsu pasūtītā prece tiks piegādāta Pasta Stacijas norādītajā punktā, Jūs saņemsiet SMS ar kodu, kuru ir nepieciešams ievest automātā. Pasutījums ir jāsaņem 2 dienu laikā
.

 • Pasts

  (Visā pasaulē)

  Jūsu pasūtījums tiks piegādāts ar “Latvijas pasts” dienesta palīdzību. Tās būs nosūtēts uz pasūtījumā norādīto adresi pasta nodaļu. Jūsu pasta kastītē tiks nosūtīta vēstule-aicinājums no pasta. Pasta nodaļā sūtījumu varēs saņemt tikai pasūtītājs, parādot personas apliecinošu dokumentu, tāpēc cits cilvēks nevar saņemt sūtījumu Jūsu vietā. Piegādes laiks ir atkarīgs no piegādes adreses, vidēji no 2 līdz 20 darba dienām pēc pasūtījuma apmaksas.

 • DHL Express

  (Visā pasaulē)

  Jūsu pasūtījums tiks piegādāts ar "DHL Express". Jūs saņemsiet paziņojumu e-pastā, kā arī zvanu no kurjera. Piegādes laiks Eiropas Savienībā ir 1-2 darba dienas. ASV un Kanāda: 1-3 darba dienas. Austrālija, Jaunzēlande un citas valstis 2-6 darba dienas.