Perkals

Audums izgatavots no 100% garšķiedras kokvilnas. Perkala popularitātes noslēpums kokvilnas dabiskajās šķiedrās un to vīšanā. Pavedieni nav savērpti savā starpā, tieši pretēji – atrodas vienmērīgi. Tieši tāpēc materiāls iznāk blīvs, bet vienlaikus maigs un gluds.

Iesakām, ja ...

Naktī Jums bieži kļūst karsti. Perkals ir viegls, elpojošs un vēss pēc taustes.

Sīkāk

  • Gurkstošs un vēss
  • Viegls un izturīgs
  • 100% kokvilna

Satīns

Satīns arī izgatavots no Ēģiptes 100% garšķiedras kokvilnas. Tā ražošanai izmanto stipri šķeterētus trīskārtīgi savērptus pavedienus. Tieši tas piešķir tam maigu, vieglu mirdzumu un ļoti mīkstas sajūtas, tam pieskaroties.

Iesakām, ja ...

Jūs meklējat krāšņi maigas un zīdainas sajūtas, bet bez zīdu atgādinoša spīduma.

Sīkāk

  • Izturīgs, labi slīd
  • Ļoti zīdains
  • Ēģiptes 100% kokvilna

Ja abi audumi ir 100% kokvilna, kur ir atšķirība?

Kas ir auduma aušana, un kā tas ietekmē Jūsu sajūtas.
Abi materiāli – 100% kokvilna, taču ir liela atšķirība to tekstūrā.

Perkals

Perkala ražošanas shēma ir ļoti standarta: tiek ņemts viens pamata pavediens un savīts ar vienu papildu pavedienu. Tādā veidā kā no ārpuses, tā arī iekšpusē audums izskatās vienāds. Par mūsu gultas veļas kvalitāti ļauj spriest ļoti augsts auduma pavedienu sasaistes blīvums. Mūsu perkalam 200 pavedienu uz 1 cm2.

Satīns

Ražojot satīnu, tiek izmantoti stipri šķeterēti kokvilnas pavedieni. Tieši tas piešķir audumam gludu un maigu spīdumu. Shēma sastāv no trim pamata pavedieniem, kas savīti ar vienu papildu pavedienu. Satīns it blīvāks audums un smagāks svara ziņā, turklāt daudz maigāks un mīkstāks par perkalu. Mēs izmantojam perkalu ar palielinātu pavedienu savijuma blīvuma rādītāju: vairāk nekā 300 pavedienu uz 1 cm2.